PIC24FJ32GA002T-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC24FJ32GA002T-I/SSTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC24FJ32GA002T-I/SSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC24FJ32GA002T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24FJ32GA002T-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SSOP
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 24F Mikrostyringer IC 16-biters 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 28-SSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC24FJ32GA002T-I/SS Modeller
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
RAM-størrelse
8K x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 10x10b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Oscillatortype
Intern
Kjerneprosessor
PIC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
16-biters
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
32MHz
Leverandørens enhetsforpakning
28-SSOP
Konnektivitet
I2C, PMP, SPI, UART/USART
Kapsling
28-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)