PIC24FJ256GA705T-I/PT
DigiKeys produktnummer
150-PIC24FJ256GA705T-I/PTTR-ND - Tape og spole (TR)
150-PIC24FJ256GA705T-I/PTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-PIC24FJ256GA705T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24FJ256GA705T-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 48TQFP
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 24F Mikrostyringer IC 16-biters 32MHz 256KB (85,5K x 24) FLASH 48-TQFP (7x7)
EDA-/CAD-modeller
PIC24FJ256GA705T-I/PT Modeller
RAM-størrelse
16K x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Dataomformere
A/D 14x12b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz