PIC24FJ256GA410-I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC24FJ256GA410-I/PT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24FJ256GA410-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrostyringer IC 16-biters 32MHz 256KB (85,5K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)
EDA-/CAD-modeller
PIC24FJ256GA410-I/PT Modeller
RAM-størrelse
16K x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Dataomformere
A/D 24x10/12b; D/A 1x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz