PIC24FJ16GA002-E/SS
DigiKeys produktnummer
PIC24FJ16GA002-E/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24FJ16GA002-E/SS
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SSOP
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 24F Mikrostyringer IC 16-biters 32MHz 16KB (5,5K x 24) FLASH 28-SSOP
EDA-/CAD-modeller
PIC24FJ16GA002-E/SS Modeller
RAM-størrelse
4K x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Dataomformere
A/D 10x10b
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Hurtighet
32MHz
Leverandørens enhetsforpakning
28-SSOP
Konnektivitet
I2C, PMP, SPI, UART/USART
Kapsling
28-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)