PIC24FJ128GA702-I/ML
DigiKeys produktnummer
PIC24FJ128GA702-I/ML-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24FJ128GA702-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28QFN
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 24F Mikrostyringer IC 16-biters 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA-/CAD-modeller
PIC24FJ128GA702-I/ML Modeller
RAM-størrelse
16K x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Dataomformere
A/D 10x12b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz