PIC24FJ128GA010-I/PF
DigiKeys produktnummer
PIC24FJ128GA010-I/PF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24FJ128GA010-I/PF
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 24F Mikrostyringer IC 16-biters 16MHz 128KB (43K x 24) FLASH 100-TQFP (14x14)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC24FJ128GA010-I/PF Modeller
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
RAM-størrelse
8K x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 16x10b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Oscillatortype
Intern
Kjerneprosessor
PIC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
16-biters
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
16MHz