PIC24FJ1024GA610-I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC24FJ1024GA610-I/PT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24FJ1024GA610-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 1MB FLASH 100TQFP
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 24F Mikrostyringer IC 16-biters 32MHz 1MB (341,5K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC24FJ1024GA610-I/PT Modeller
RAM-størrelse
32K x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Dataomformere
A/D 24x10/12b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
32MHz