PIC24FJ1024GA610-I/BG
DigiKeys produktnummer
PIC24FJ1024GA610-I/BG-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24FJ1024GA610-I/BG
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 1MB FLASH 121TFBGA
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 24F Mikrostyringer IC 16-biters 32MHz 1MB (341,5K x 24) FLASH 121-TFBGA (10x10)
RAM-størrelse
32K x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Dataomformere
A/D 24x10/12b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
32MHz