PIC24FJ1024GA606T-I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC24FJ1024GA606T-I/PTTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC24FJ1024GA606T-I/PTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC24FJ1024GA606T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24FJ1024GA606T-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 1MB FLASH 64TQFP
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 24F Mikrostyringer IC 16-biters 32MHz 1MB (341,5K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10)
RAM-størrelse
32K x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Dataomformere
A/D 16x10b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
32MHz