PIC24FJ1024GA606T-I/MR
DigiKeys produktnummer
PIC24FJ1024GA606T-I/MR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24FJ1024GA606T-I/MR
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 1MB FLASH 64QFN
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 24F Mikrostyringer IC 16-biters 32MHz 1MB (341,5K x 24) FLASH 64-QFN (9x9)
RAM-størrelse
32K x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Dataomformere
A/D 16x10b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
32MHz