PIC24F16KL401-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC24F16KL401-I/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24F16KL401-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SSOP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrostyringer IC 16-biters 32MHz 16KB (5,5K x 24) FLASH 20-SSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC24F16KL401-I/SS Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Serie
EEPROM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
1K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 12x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
20-SSOP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), HLVD, POR, PWM, WDT
Kapsling
20-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)