PIC24F08KA102-I/ML
DigiKeys produktnummer
PIC24F08KA102-I/ML-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24F08KA102-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 28QFN
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrostyringer IC 16-biters 32MHz 8KB (2,75K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA-/CAD-modeller
PIC24F08KA102-I/ML Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Serie
EEPROM-størrelse
RAM-størrelse
1,5K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 9x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz