PIC24F08KA101T-I/SS er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrostyringer IC 16-biters 32MHz 8KB (2,75K x 24) FLASH 20-SSOP
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PIC24F08KA101T-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC24F08KA101T-I/SS-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24F08KA101T-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20SSOP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC24F08KA101T-I/SS Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Serie
EEPROM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
RAM-størrelse
1,5K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 9x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
20-SSOP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
20-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)