PIC24F04KA201-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC24F04KA201-I/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24F04KA201-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20SSOP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrostyringer IC 16-biters 32MHz 4KB (1,375K x 24) FLASH 20-SSOP
EDA-/CAD-modeller
PIC24F04KA201-I/SS Modeller
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 9x10b
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
32MHz
Leverandørens enhetsforpakning
20-SSOP
Konnektivitet
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Kapsling
20-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)