PIC24F04KA201-I/MQ
DigiKeys produktnummer
PIC24F04KA201-I/MQ-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24F04KA201-I/MQ
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20VQFN
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrostyringer IC 16-biters 32MHz 4KB (1,375K x 24) FLASH 20-VQFN (5x5)
EDA-/CAD-modeller
PIC24F04KA201-I/MQ Modeller
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 9x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
32MHz