PIC24F04KA200-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC24F04KA200-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24F04KA200-I/P
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 14DIP
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrostyringer IC 16-biters 32MHz 4KB (1,375K x 24) FLASH 14-PDIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC24F04KA200-I/P Modeller
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
RAM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 7x10b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Oscillatortype
Intern
Kjerneprosessor
PIC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
16-biters
Monteringstype
Gjennomgående hull
Hurtighet
32MHz
Leverandørens enhetsforpakning
14-PDIP
Konnektivitet
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Kapsling
14-DIP (0,300", 7,62mm)