PIC18LF8622-I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC18LF8622-I/PT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18LF8622-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80TQFP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 18F Mikrostyringer IC 8-bit 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC18LF8622-I/PT Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Serie
EEPROM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
3936 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 16x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
40MHz