PIC18LF66K40-E/MR
DigiKeys produktnummer
PIC18LF66K40-E/MR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18LF66K40-E/MR
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64VQFN
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 64-VQFN (9x9)
Serie
EEPROM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
3,5K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Dataomformere
A/D 45x10b; D/A 1x5b
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Hurtighet
64MHz