PIC18LF6490-I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC18LF6490-I/PT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18LF6490-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 18F Mikrostyringer IC 8-bit 40MHz 16KB (8K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC18LF6490-I/PT Modeller
RAM-størrelse
768 x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Dataomformere
A/D 12x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
8-bit
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
40MHz