PIC18LF26K40-I/SO
DigiKeys produktnummer
PIC18LF26K40-I/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18LF26K40-I/SO
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SOIC
Serie
EEPROM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
3,6K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Dataomformere
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SOIC
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), LVD, POR, PWM, WDT
Kapsling
28-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)