PIC18LF14K22-I/ML
DigiKeys produktnummer
PIC18LF14K22-I/ML-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18LF14K22-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20QFN
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 16KB (8K x 16) FLASH 20-QFN (4x4)
EDA-/CAD-modeller
PIC18LF14K22-I/ML Modeller
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
512 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 12x10b
Oscillatortype
Intern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz