PIC18F8722T-I/PT | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | PIC18F8722T-I/PT |
Beskrivelse | IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80TQFP |
Produsentens standard leveringstid | 5 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PIC PIC® 18F Mikrostyringer IC 8-bit 40MHz 128KB (64K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PIC18F8722T-I/PT Modeller |
Kategori | Programminnestørrelse |
Produsent | Programminnetype FLASH |
Serie | EEPROM-størrelse 1K x 8 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | RAM-størrelse 3,8K x 8 |
Delestatus Aktiv | Spenning - forsyning (Vcc/Vdd) 4,2V – 5,5V |
DigiKey-programmerbar Verifisert | Dataomformere A/D 16x10b |
Kjerneprosessor PIC | Oscillatortype Intern |
Kjernestørrelse 8-bit | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |
Hurtighet 40MHz | Monteringstype Overflatemontering |