PIC18F8527-I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC18F8527-I/PT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F8527-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 48KB FLASH 80TQFP
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 18F Mikrostyringer IC 8-bit 40MHz 48KB (24K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)
EDA-/CAD-modeller
PIC18F8527-I/PT Modeller
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
3,8K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 16x10b
Oscillatortype
Intern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
40MHz