PIC18F6680-I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC18F6680-I/PT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F6680-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 18F Mikrostyringer IC 8-bit 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10)
EDA-/CAD-modeller
PIC18F6680-I/PT Modeller
RAM-størrelse
3,25K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 16x10b
Oscillatortype
Ekstern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
40MHz