PIC18F47K42-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC18F47K42-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F47K42-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 40DIP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18F Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 128KB (64K x 16) FLASH 40-PDIP
EEPROM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
8K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 35x12b; D/A 1x5b
Oscillatortype
Intern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
40-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), DMA, HLVD, POR, PWM, WDT
Kapsling
40-DIP (0,600", 15,24mm)