PIC18F4680-I/ML
DigiKeys produktnummer
PIC18F4680-I/ML-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F4680-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFN
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 18F Mikrostyringer IC 8-bit 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)
EDA-/CAD-modeller
PIC18F4680-I/ML Modeller
EEPROM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
3,25K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
Dataomformere
A/D 11x10b
Oscillatortype
Intern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
40MHz