PIC18F4620-I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC18F4620-I/PT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F4620-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 18F Mikrostyringer IC 8-bit 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA-/CAD-modeller
PIC18F4620-I/PT Modeller
EEPROM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
3,8K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
Dataomformere
A/D 13x10b
Oscillatortype
Intern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
40MHz