PIC18F452T-I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC18F452T-I/PTTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC18F452T-I/PTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC18F452T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F452T-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 18F Mikrostyringer IC 8-bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA-/CAD-modeller
PIC18F452T-I/PT Modeller
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
1,5K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
Dataomformere
A/D 8x10b
Oscillatortype
Ekstern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
40MHz