PIC18F452-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC18F452-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F452-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 18F Mikrostyringer IC 8-bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 40-PDIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC18F452-I/P Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
1,5K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 8x10b
Kjerneprosessor
PIC
Oscillatortype
Ekstern
Kjernestørrelse
8-bit
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
40MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
40-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), LVD, POR, PWM, WDT
Kapsling
40-DIP (0,600", 15,24mm)