PIC18F44K20-I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC18F44K20-I/PT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F44K20-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA-/CAD-modeller
PIC18F44K20-I/PT Modeller
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
768 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 14x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz