PIC18F26K80-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC18F26K80-I/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F26K80-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SSOP
EDA-/CAD-modeller
PIC18F26K80-I/SS Modeller
EEPROM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
3,6K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 8x12b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
ECANbus, I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SSOP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), LVD, POR, PWM, WDT
Kapsling
28-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)