PIC18F26K20T-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC18F26K20T-I/SSTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC18F26K20T-I/SSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC18F26K20T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F26K20T-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SSOP
EDA-/CAD-modeller
PIC18F26K20T-I/SS Modeller
EEPROM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
3,8K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 11x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SSOP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), HLVD, POR, PWM, WDT
Kapsling
28-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)