PIC18F26K20-I/ML
DigiKeys produktnummer
PIC18F26K20-I/ML-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F26K20-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28QFN
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA-/CAD-modeller
PIC18F26K20-I/ML Modeller
EEPROM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
3,8K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 11x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz