PIC18F25Q10T-I/ML
DigiKeys produktnummer
PIC18F25Q10T-I/MLTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC18F25Q10T-I/MLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC18F25Q10T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F25Q10T-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18Q Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA-/CAD-modeller
PIC18F25Q10T-I/ML Modeller
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
2K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz