PIC18F25Q10-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC18F25Q10-I/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F25Q10-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SSOP
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18Q Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-SSOP
EDA-/CAD-modeller
PIC18F25Q10-I/SS Modeller
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
2K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SSOP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
28-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)