PIC18F25K80-I/SP
DigiKeys produktnummer
PIC18F25K80-I/SP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F25K80-I/SP
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SPDIP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SPDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC18F25K80-I/SP Modeller
EEPROM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
3,6K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 8x12b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
ECANbus, I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SPDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), LVD, POR, PWM, WDT
Kapsling
28-DIP (0,300", 7,62mm)