PIC18F25K20-I/SO
DigiKeys produktnummer
PIC18F25K20-I/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F25K20-I/SO
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SOIC
EDA-/CAD-modeller
PIC18F25K20-I/SO Modeller
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
1,5K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Dataomformere
A/D 11x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SOIC
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), HLVD, POR, PWM, WDT
Kapsling
28-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)