PIC18F2525-I/SP
DigiKeys produktnummer
PIC18F2525-I/SP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F2525-I/SP
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 48KB FLASH 28SPDIP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 18F Mikrostyringer IC 8-bit 40MHz 48KB (24K x 16) FLASH 28-SPDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC18F2525-I/SP Modeller
EEPROM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
3,8K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
Dataomformere
A/D 10x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
40MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SPDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), HLVD, POR, PWM, WDT
Kapsling
28-DIP (0,300", 7,62mm)