PIC18F24K20T-I/SO er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 187
Datablad
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-SOIC
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PIC18F24K20T-I/SO
DigiKeys produktnummer
PIC18F24K20T-I/SOTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F24K20T-I/SO
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC18F24K20T-I/SO Modeller
Emballasje
Tape og spole (TR)
RAM-størrelse
768 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Dataomformere
A/D 11x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SOIC
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), HLVD, POR, PWM, WDT
Kapsling
28-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)