PIC18F23K20-I/MV
DigiKeys produktnummer
PIC18F23K20-I/MV-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F23K20-I/MV
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28UQFN
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-UQFN (4x4)
EDA-/CAD-modeller
PIC18F23K20-I/MV Modeller
RAM-størrelse
512 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Dataomformere
A/D 11x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz