PIC18F15Q40-I/SO
DigiKeys produktnummer
150-PIC18F15Q40-I/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F15Q40-I/SO
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 20SOIC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 18F Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 32KB (32K x 8) FLASH 20-SOIC
EEPROM-størrelse
512 x 8
RAM-størrelse
2K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 17x12b; D/A 2x8b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
20-SOIC
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
20-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)