PIC18F14K50-I/SO
DigiKeys produktnummer
PIC18F14K50-I/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F14K50-I/SO
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SOIC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 48MHz 16KB (8K x 16) FLASH 20-SOIC
EDA-/CAD-modeller
PIC18F14K50-I/SO Modeller
RAM-størrelse
768 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Dataomformere
A/D 11x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
48MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART, USB
Leverandørens enhetsforpakning
20-SOIC
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
20-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)