PIC18F14K50-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC18F14K50-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F14K50-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20DIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 48MHz 16KB (8K x 16) FLASH 20-PDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC18F14K50-I/P Modeller
RAM-størrelse
768 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Dataomformere
A/D 11x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
48MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART, USB
Leverandørens enhetsforpakning
20-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
20-DIP (0,300", 7,62mm)