PIC18F13K50-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC18F13K50-I/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F13K50-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SSOP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 48MHz 8KB (4K x 16) FLASH 20-SSOP
EDA-/CAD-modeller
PIC18F13K50-I/SS Modeller
RAM-størrelse
512 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Dataomformere
A/D 11x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
48MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART, USB
Leverandørens enhetsforpakning
20-SSOP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
20-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)