PIC18F13K50-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC18F13K50-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F13K50-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20DIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrostyringer IC 8-bit 48MHz 8KB (4K x 16) FLASH 20-PDIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC18F13K50-I/P Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
512 x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 11x10b
Kjerneprosessor
PIC
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
8-bit
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
48MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART, USB
Leverandørens enhetsforpakning
20-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
20-DIP (0,300", 7,62mm)