PIC16LF1517-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC16LF1517-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16LF1517-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 40-PDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC16LF1517-I/P Modeller
RAM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Dataomformere
A/D 28x10b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Gjennomgående hull
Hurtighet
20MHz
Leverandørens enhetsforpakning
40-PDIP
Konnektivitet
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Kapsling
40-DIP (0,600", 15,24mm)