PIC16LF1513-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC16LF1513-I/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16LF1513-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SSOP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SSOP
EDA-/CAD-modeller
PIC16LF1513-I/SS Modeller
RAM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Dataomformere
A/D 17x10b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
20MHz
Leverandørens enhetsforpakning
28-SSOP
Konnektivitet
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Kapsling
28-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)