PIC16F887-I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC16F887-I/PT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F887-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA-/CAD-modeller
PIC16F887-I/PT Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Serie
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
368 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 14x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz