PIC16F886T-I/ML
DigiKeys produktnummer
PIC16F886T-I/MLTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC16F886T-I/MLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC16F886T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F886T-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA-/CAD-modeller
PIC16F886T-I/ML Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Serie
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
368 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 11x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz