PIC16F886-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC16F886-I/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F886-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC16F886-I/SS Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
368 x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 11x10b
Kjerneprosessor
PIC
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
8-bit
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
28-SSOP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
28-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)